Ons team

Om ondernemers verder te helpen, moet je zélf ook ondernemend zijn. Ontmoet ons team ambitieuze mensen.

Mekano Industrial

Karina Gelissen-Wolters

Consultant Techniek


karina.gelissen@mekano-group.nl
06 13 34 05 21
088 598 33 00

Rik Hertsenberg

Consultant Techniek


rik.hertsenberg@mekano-group.nl
06 10 03 01 92
088 598 33 00

Marcel van Melis

Consultant Techniek


marcel.van.melis@mekano-group.nl
06 10 90 34 03
088 598 33 23

Marcel Paridaans

Operationeel Manager


marcel.paridaans@mekano-group.nl
06 10 90 32 30
088 598 33 45

Marc Schuurkes

Consultant Techniek


marc.schuurkes@mekano-group.nl
06 83 65 84 83
088 598 33 21

Mekano Group

Nuria Gonzalez

Planning & Documentbeheer


planning@mekano-group.nl
088 598 33 44


Jeffrey Grant

Planning & Documentbeheer


planning@mekano-group.nl
088 598 33 00


Joost van Mersbergen

Planning & Documentbeheer


planning@mekano-group.nl
088 598 33 21


José op 't Hoog

Administratief Medewerker


administratie@mekano-group.nl
088 598 33 00


Monique van Ruremonde

Marketing & Communicatie


monique.van.ruremonde@mekano-group.nl
06 28 39 92 37
088 598 33 00

Frank Sanders

Hoofd Administratie


frank.sanders@mekano-group.nl
088 598 33 00


Wieke Segers

Planning & Documentbeheer


planning@mekano-group.nl
088 598 33 21


Femke van Veijfeijken

Administratief Medewerker


administratie@mekano-group.nl
088 598 33 00


Oprichter Mekano

Jeroen van der Velden

Oprichter Mekano