Ons team

Om ondernemers verder te helpen, moet je zélf ook ondernemend zijn. Ontmoet ons team ambitieuze mensen.

Mekano Industrial

Marcel van Melis

Consultant Techniek


marcel.van.melis@mekano-group.nl
06 10 90 34 03
088 598 33 23

Marcel Paridaans

Consultant Techniek


marcel.paridaans@mekano-group.nl
06 10 90 32 30
088 598 33 45

Patrick Schults

Consultant Techniek


patrick.schults@mekano-group.nl
06 57 30 24 59
088 598 33 42

Marc Schuurkes

Consultant Techniek


marc.schuurkes@mekano-group.nl
06 83 65 84 83
088 598 33 21

Mekano Engineering

Ruben Albers

Teamleider Marketing & Recruitment
Consultant Engineering


ruben.albers@mekano-group.nl
06 57 93 58 67
088 598 33 12

Mekano Group

Nuria Gonzalez

Planning & Documentbeheer


nuria.gonzalez@mekano-group.nl
088 598 33 44


Carsina Johnson

Planning & Documentbeheer


carsina.johnson@mekano-group.nl
088 598 33 21


Severina Kooi

Planning & Documentbeheer


severina.kooi@mekano-group.nl
088 598 33 21


Wilco Kras

Projectmanager


wilco.kras@mekano-group.nl
088 598 33 00


Brenda van de Laak

Administratief medewerker


brenda.van.de.laak@mekano-group.nl
088 598 33 01


Joost van Mersbergen

Planning & Documentbeheer


joost.van.mersbergen@mekano-group.nl
088 598 33 21


Monique van Ruremonde

Marketing & Recruitment


monique.van.ruremonde@mekano-group.nl
088 598 33 00


Frank Sanders

Hoofd Administratie


frank.sanders@mekano-group.nl
088 598 33 00


Wieke Segers

Planning & Documentbeheer


wieke.segers@mekano-group.nl
088 598 33 21


Femke van Veijfeijken

Administratief Medewerker


femke.van.veijfeijken@mekano-group.nl
088 598 33 00


Jeroen van der Velden

Algemeen directeur


jeroen.van.der.velden@mekano-group.nl
06 50 81 75 33
088 598 33 00